پاورپوینت بررسی سبک‌های نوین دینداری شکل گرفته در شبکه‌های اجتماعی مجازی

دسته بندي : عمومی » گوناگون
تأثیر اینترنت در تحول سبک‌های دینداری
بررسی سبک‌های نوین دینداری شکل گرفته در شبکه‌های اجتماعی مجازی
فرمت فایل: پاورپوینت
تعداد اسلاید: 35

تأثیر اینترنت در تحول سبک‌های دینداری
بررسی سبک‌های نوین دینداری شکل گرفته در شبکه‌های اجتماعی مجازی
طرح مسئله
دین در جامعه ایرانی همواره موضوعیت داشته و نحوه بروز و ظهور آن محل چالش بوده است، از چالش‌های اجتماعی و سیاسی گرفته تا چالش‌های درونی و فردی. گوناگونی در سبک‌ها و شیوه های دین داری وبروز تفاوت هایی در صورت بندی های مجازی و واقعی دین داری ازجمله مهم ترین تغییرات فرهنگی و هویتی در این زمینه است
از زمان ورود اینترنت به ایران تا به امروز، یک مسئله پیوسته مورد بحث و جدل فراوان بوده است: دسترسی جامعه به ویژه نسل جوان به انبوهی از موضوعات رنگ به رنگ فرهنگی، اجتماعی، ایدئولوژیک و... که از فیلترهای رسمی عبور نکرده‌اند، تا چه اندازه بنیان‌های اساسی جامعه‌ای را که دغدغه پایبندی به دین داشته و دارد، در معرض خطر قرار می‌دهد؟
این رسانه جدید با انعکاس سریع و متنوع آئین ها و مناسک دینداری مرزهای متعارف میان سنت و مدرنیته را متداخل کرده و از گفتمان جهان شمول دینداری گونه های بومی و فردی را به صورت های مختلف عرضه داشته است.
این پژوهش تلاش دارد تا چگونگی ، ویژگی ها و عناصر برسازنده این سبک های مختلف شکل گرفته و بسط یافته در فضای وب 2 یا همان شبکه های اجتماعی و تعاملی را با استفاده از روش های تحقیق کیفی و عمقی مورد بررسی و واکاوی قرار دهد.
دسته بندی: عمومی » گوناگون

تعداد مشاهده: 1070 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.zip

تعداد صفحات: 35

حجم فایل:1,690 کیلوبایت

 قیمت: 10,000 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل
  • محتوای فایل دانلودی: